Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2178
Останній візит на сайт
сьогодні
Я експерт з нерухомості, займаюсь продажем, орендою, квартир та будинків. З радістю допоможу вам в пошуку житла, або продам вашу нерухомість швидко та вигідно. Дзвоніть або пишіть, буду рада співпраці з вами

Продаж квартир (2)

  • 73 000 $
    1 738 $/м²

    Європейська вул. (Жовтнева), 32

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур Поліклініка ЖК Атмосфера
    1 кімната
    42 / 16 / 18 м²
    поверх 10 з 12
    2021 рік побудови
    вчора
    Продаж стильної Євро2к квартири в ЖК Атмосфера/Вишневе Світла, простора квартира з новим якісним ремонтом, ніхто не проживав Площа 42 м² 10/12 поверх. Продумане планування: велика кухня-вітальня з лоджією, затишна спальня, просторий санвузол та вмісткою шафою для Ваших особистих речей У квартирі вже все зроблено для комфорту: тепла підлога (кухня, санвузол, коридор), панорамні вікна, якісний ремонт у спокійних сучасних тонах. Опалення від власної котельні — тепло та економно. Будинок сучасний, з ліфтами, відеоспостереженням і зручним безбар’єрним доступом. Поруч вся інфраструктура: магазини, кафе, транспорт, парк — все, що потрібно для комфортного життя. Підійде як для себе, так і під...
    Рієлтор
  • 69 000 $
    1 643 $/м²

    Європейська вул. (Жовтнева), 32/1Б

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур Поліклініка ЖК Атмосфера
    1 кімната
    42 / 14 / 18 м²
    поверх 10 з 12
    2022 рік побудови
    сьогодні
    Продаж стильної Євро2к квартири у ЖК «Атмосфера», Вишневе Без комісії! Простора квартира 42,1 м² на 10 поверсі з новим якісним ремонтом — повністю готова до проживання. Світлий сучасний інтер’єр, продумане планування та комфорт у кожній деталі: тепла підлога (кухня, лоджія, санвузол, коридор), укомплектована кухня з технікою, затишна кімната з великим ліжком, санвузол із ванною, бойлером і пральною машиною. Будинок розташований у зручній локації — поруч «Сільпо», школа, садок, поліклініка, магазини та зупинка транспорту біля ЖК. Швидкий доїзд до Києва. Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції. Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.